Úspěchy Šimona Chrena v zahraničí

Náš fleretista Šimon Chren pravidelně jezdí závodit i do zahraničí. A i tam má úspěchy:

U23 Budapešť

V polovině listopadu se Šimon Chren účastnil dalšího turnaje seriálu U23 v Budapešti. Turnaj byl obsazen 74 šermíři z deseti zemí Evropy a Severní Ameriky. Ve skupinovém kole dosáhl Šimon tří vítězství a postupoval do 64 členné eliminace jako 37. závodník. V následném utkání o postup mezi 32 nejlepších prohrál se soupeřem z Moldávie a nakonec skončil na 43. místě. Do evropského poháru si připsal další 2 body.

U23 Mödling

Na začátku prosince pokračoval seriál turnajů U23 v Mödlingu. Na turnaji startovalo 87 šermířů z 15 zemí Evropy a Jižní Ameriky. Ve skupinovém kole Šimon zaznamenal 4 vítězství a 2 porážky se soupeři z Ruska a Běloruska. Do 64 členné eliminace postoupil na 25. místě. V utkání 64 členné eliminace narazil na kvalitního soupeře z Ukrajiny, pravidelně nastupujícího v soutěžích SP dospělých. Utkání Šimon prohrál 8:15, nakonec byl klasifikován celkově na 39. místě. Do evropského poháru si připsal další 2 body.

Aktuálně Šimon postoupil na 127. místo žebříčku U23 z 581 klasifikovaných. Šimonovi děkujeme za reprezentaci a přejeme mu hodně úspěchů v dalších zahraničních turnajích!