Máme dvakrát bronz z Mladého mušketýra USK

Velkým cílem každého sportovního klubu je vychovat si slibnou a šikovnou generaci sportovců. A my můžeme s hrdostí říct, že se nám tento cíl vcelku daří naplnit. O víkendu se totiž uskutečnil turnaj Mladý mušketýr v klubu USK Praha. Naši mladí fleretisté tam vybojovali bronz, a to hned dvakrát.

V neděli 22. dubna 2018 se na Zimním stadionu HASA v Praze konaly fleretové závody mini žáků – Mladý mušketýr. Oddíl Bohemians reprezentovali Kryštof Doležal, Lukáš Moravec, Matyáš VěříšPatrik Hrnčíř. Kryštof vybojoval nádherné 3. místo, Lukáš se umístil na 19. pozici. Matyáš s Patrikem obsadili 21. a 22. místo. Všem moc gratulujeme!

– Pavlína Michalcová, trenérský doprovod

Za první bronzové místo gratulujeme Kryštofu Doležalovi. To druhé pro náš oddíl získala Viktorie Flašková v kategorii mini žaček. Ve stejné kategorii nastoupila i Sofie Táborská, která skončila na desátém místě. Viktorce moc gratulujeme.

Všem zúčastněným přejeme hodně dalších úspěchů!